Serwis Permetal

Nasza firma prowadzi pogwarancyjny serwis elektronarzędzi wiodących producentów tj.: metabo, makita, bosch, flex,protool i inni. Profesjonalizm oraz doświadczenie naszych serwisantów gwarantuje nam wysokiej jakości usługi serwisowe. Prowadzimy również badania, przeglądy oraz pomiary elektronarzędzi.

Naszym klientom zapewniamy krótkie terminy realizacji naszych usług. Niektóre nasze usługi wykonujemy na poczekaniu, jeżeli na magazynie posiadamy odpowiednie części.

W dalszym ciągu poszerzamy nasze umiejętności i zdobywamy doświadczenie. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość naszych usług. Na wymienione części udzielamy 2- miesięcznej gwarancji rozruchowej.

UWAGA! Gwarancja nie przysługuje wtedy, gdy wymienione części zostaną zużyte naturalnie (np. szczotki) lub zniszczone przez użytkownika wskutek użycia narzędzia niezgodnie z instrukcją obsługi. Gwarancja nie przysługuje jeżeli narzędzie współpracowało z nieodpowiednim osprzętem lub było przeciążone (spalony wirnik, stojan).

Regulamin serwisu

  1. Przybliżony termin realizacji 7 dni roboczych od momenty przyjęcia towaru. W przypadku braku części termin może ulec zmianie.
  2. W przypadku nie odebrania sprzętu w umówionym terminie naliczane będą dziennie koszty składania (po 14 dniach) w wysokości 0.05% wartości naprawy.
  3. Wycena jest nieodpłatna w przypadku gdy klient odbiera urządzenie rozkręcone - złożenie narzędzia jest odpłatne.
  4. W przypadku nie odebrania urządzenia w ciągu 4-ech miesięcy od daty przyjęcia do naprawy urządzenie zostaje przekazane firmie PERMETAL do wyzłomowania.

UWAGA! Jeżeli zauważysz zmiany w pracy narzędzia PRZERWIJ PRACĘ i dostarcz narzędzie do serwisu. Niezastosowanie się do powyższego zalecenia może spowodować utratę gwarancji.

Wróć

Już dziś pracujemy
narzędziami
przyszłości!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.